II Międzynarodowy Konkurs im. Krystiana Tkaczewskiego

Busko-Zdrój

25-28 Lipca, 2017

WYNIKI 

Kategoria “Młode Talenty” (do 14 lat)

I Nagroda

Jinyu He, Chiny

II Nagroda

Anna Audenis, USA

III Nagroda

Lucas Yuchen Zhang, Wielka Brytania
Rosemarie Skowronski, Austria

Wyróżnienia:

Michalina Mastalińska, Polska/Poland
Philip Hahn, Niemcy/Germany

Dr Krystian Tkaczewski

oraz

 Jinyu He, Chiny

Kategoria “Młodzi Wirtuozi” (do 16 lat)

I Nagroda      

Hibiki Katayama, Japonia

II Nagroda 

Perren-Luc Thiessen, USA  

III Nagroda  

Kiho Shinomiya, Japonia  

Kasparas Mikužis, Litwa

Wyrὀżnienia:     

Rose McLachlan, Wielka Brytania

Laetitia Hahn, Niemcy

Siying Zhang, Chiny

Dr Krystian Tkaczewski

oraz

 Hibiki Katayama, Japonia

Kategoria “Młodzi Artyści” (do 19 lat)

I Nagroda

 Catherine Ma, Kanada

II Nagroda

Matthew McLachlan, Wielka Brytania

Yiming Dou, Chiny

III Nagroda

 Yuhang Liu, Chiny

     

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój - Waldemar Sikora

oraz

Catherine Ma, Kanada

Kategoria “Mistrzowie Fortepianu” (bez ograniczenia wiekowego)

I Nagroda

Seika Ishida, Japonia

Karlo Ivancic, Chorwacja

Anna Pavlova, Rosja

II Nagroda

Nie przyznano 

     

III Nagroda

Yuliya Yermalayeva, Białoruś

Wyrὀżnienia:     

Mateusz Perz, Polska

Adam Davies, Wielka Brytania

                            

Dr Krystian Tkaczewski

oraz

Seika Ishida, Japonia

Dr Krystian Tkaczewski

oraz

Karlo Ivancic, Chorwacja

Dr Krystian Tkaczewski

oraz

Anna Pavlova, Rosja

Nagrody Specjalne:

Nagroda Maestro Krystiana Tkaczewskiego

Perren-Luc Thiessen, USA

Nagroda za najlepsze wykonakie utworu F.Chopina

Perren-Luc Thiessen, USA

Nagroda dla najlepiej zapowiadającego się młodego pianisty

Perren-Luc Thiessen, USA

Hibiki Katayama, Japonia

                                                                                                                        

Galeria

zdj. Daniel Piwowarczyk

Video

Kategoria “Młode Talenty”

Jinyu He, Chiny

I Nagroda, Kategoria “Młode Talenty”

F.Chopin Rondo Es-dur op.16

Kategoria “Młodzi Wirtuozi” 

Hibiki Katayama, Japonia

I Nagroda, Kategoria “Młodzi Wirtuozi”

F.Chopin Sonata b-moll, op.35

 I. Grave. Doppio movimento

Kategoria “Młodzi Artyści” 

 Catherine Ma, Kanada

I Nagroda, Kategoria “Młodzi Artyści”

F.Chopin Ballada f-moll op.52

Kategoria “Mistrzowie Fortepianu” 

Seika Ishida, Japonia

I Nagroda, Kategoria “Mistrzowie Fortepianu” 

F.Chopin 24 Preludia op.28

Karlo Ivancic, Chorwacja

I Nagroda, Kategoria “Mistrzowie Fortepianu”

A.Scriabin Etiuda dis-moll op.8 nr 12

Anna Pavlova, Rosja

I Nagroda, Kategoria “Mistrzowie Fortepianu” 

F.Liszt  VI Rapsodia Węgierska