IV Międzynarodowy Konkurs im. Krystiana Tkaczewskiego

w Busko-Zdroju

30 lipca - 2 sierpnia 2019 r.

WYNIKI

Kategoria “Młode Talenty”

I Nagroda       

Daniil Tretiakov, Rosja

 

II Nagroda     

Davide Conte, Włochy 

 

III Nagroda    

TianQin Li, Chiny                       

Ewa Gałwiaczek, Polska

 

Wyróżnienia:

Illia Bazenko, Ukraina

Xiaoyu Jiang, Chiny

Emilian Rusu-Donighevici, Rumunia

Lena Stochmal, Polska

IMG_5767.JPG

Daniil Tretiakov, Rosja

I Nagroda, Kategoria “Młode Talenty”

oraz dr Krystian Tkaczewski

Kategoria “Młodzi Wirtuozi”

I Nagroda       

Olivia Yang, USA

 

II Nagroda     

Nie przyznano

 

III Nagroda    

Honoka Suzuki, Japonia

 

Wyróżnienie   

Wiktoria Obuchowicz, Polska

OliviaYang.jpg

Olivia Yang, USA

I Nagroda, Kategoria “Młodzi Wirtuozi”

oraz dr Krystian Tkaczewski

Kategoria “Młodzi Artyści”

I Nagroda       

Paweł Wojciechowski, Polska

 

II Nagroda     

Motochika Shiozaki, Japonia

 

III Nagroda    

José Miguel da Silva Borges, Portugalia

Marika Isogai, Japonia

 

Wyróżnienia:   

Vera Cecino, Włochy                       

Madeleine Brown, Wielka Brytania

_DAN4382.jpg

Paweł Wojciechowski, Polska

I Nagroda, Kategoria “Młodzi Artyści”

oraz dr Krystian Tkaczewski

Kategoria „Mistrzowie Fortepianu”

 

I Nagroda      

Elia Cecino, Włochy                       

Igor Andreev, Rosja

 

II Nagroda    

Maria Narodytska, Ukraina

Antuanetta Mishchenko,  Ukraina

 

III Nagroda   

Danylo Saienko, Ukraina

 

Wyróżnienie

Marie-Luise Bodendorff, Niemcy

_DAN4473.jpg

Elia Cecino, Włochy

I Nagroda, Kategoria „Mistrzowie Fortepianu”

oraz dr Krystian Tkaczewski  

_DAN4459.jpg

Igor Andreev, Rosja

I Nagroda, Kategoria „Mistrzowie Fortepianu”

oraz dr Krystian Tkaczewski

Nagrody Specjalne:

Nagroda Maestro Krystiana Tkaczewskiego

Olivia Yang, USA

Paweł Wojciechowski, Polska

Motochika Shiozaki, Japonia

Elia Cecino, Włochy 

JURY

67642729_10157408250897114_2432716910073
IMG_5762.JPG

Krystian Tkaczewski, Polska - Przewodniczący Jury

Vovka Ashkenazy, Islandia/Rosja

Yuri Didenko, Rosja

Taeko Oba, Japonia

Jan Popis, Polska

GALERIA

zdj. Daniel Piwowarczyk

VIDEO

Kategoria “Młode Talenty”

Daniil Tretiakov, Rosja

I Nagroda

A.Scriabin Preludia, op.11 nr : 5,14,20,2,10,17,6

II Nagroda

III Nagroda

Kategoria “Młodzi Wirtuozi”

Olivia Yang, USA

I Nagroda

J.S.Bach Partita c-moll, BWV 826

I.Sinfonia

I Nagroda

Kategoria “Młodzi Artyści”

Paweł Wojciechowski, Polska

I Nagroda

F.Liszt Sonata Dantejska

II Nagroda

III Nagroda

Kategoria „Mistrzowie Fortepianu”

Elia Cecino, Włochy

I Nagroda

Ch.Gounod / F.Liszt Walc z opery Faust

Igor Andreev, Rosja

I Nagroda

F.Chopin Etiuda a-moll op.25, nr 11

I Nagroda

II Nagroda

III Nagroda