V Krystian Tkaczewski International Piano Competition
Busko-Zdrój
SPECIAL ONLINE EDITION

WYNIKI

Kategoria “Junior”

I Nagroda

17006632-f1bc925b-a302-42d7-977f-a7fbbbe

Klára Gibišová

 Czechy

ABF2D76E-D6B6-46D0-AAB9-3EE89F03537C.jpe

Angelina Nguyen

USA

II Nagroda

17006632-08d0a34d-9b18-4885-9d83-7020566

Raditya Muljadi

 USA

17006632-ca357796-62f7-4e4e-b7b4-a181bef

Yulia Nakashima

 Japonia/Korea

20200715_091501.jpg

Yuri Yasui

 Japonia

DSC_2171 (2).JPG

Soma Sato

 Japonia

III Nagroda

17006632-7cb8abe0-b4e0-43a2-8343-9ce2d7f

Momoko Araki

 Japonia

cid_F57297AC-9356-4585-8AD7-47116D4D44E6

Sora Corro

USA

17006632-f6b07a1e-1746-42ab-930e-eb9c341

Weidong Ni

 Chiny

17006632-38bb013e-561a-4616-9372-74ae7aa

Kanae Ueki

 Japonia

2_Joseph_Yoon_Picture.jpg

Joseph J. Yoon

 USA

Inne Nagrody*

* nacisnij na link "inne nagrody"

Kategoria “Młode Talenty”

I Nagroda

17006632-380548a1-75aa-4450-86cd-220693a

Koki Sawada

 Japonia

II Nagroda

17006632-4645f253-3d76-4ee5-ba1d-ba80eef

Konstantin Radostinov Bashikov

 Bulgaria

17006632-d887bca5-b25b-40cb-9c51-b6b9528

Yat Chun Melvin Chan

Hong Kong

17006632-f8eec03b-3c8e-49f1-be87-68ecfe9

Samuel Sabbah

 Norwegia

mmexport1597416895395.jpg

Yinqi Wang,

Chiny

III Nagroda

17006632-6c288290-0930-4b2c-b9fa-34c87b2

Asta Dora Finnsdottir

 Islandia

17006632-62496f3e-800d-487b-b6bf-ab2ac8f

Madison Suh

 USA

17006632-61d40847-c62c-4959-8ec6-651d810

Anthony Yang

 USA

Inne Nagrody*

* nacisnij na link "inne nagrody"

Kategoria “Młodzi Wirtuozi”

I Nagroda

17006632-3df6b1e7-ec07-4c76-a341-bbb27a7

Rina Fujimoto

 Japonia

17006632-3a9029b9-9241-4fe9-92b9-66b592f

Maxine Park

 USA

II Nagroda

17006632-34d2c468-4359-4ddd-8675-54d24d2

Rei Harada

 Japonia

17006632-392aacc2-0c0a-40fc-80d1-4d6f0f4

Yiweicheng Luo

 Chiny

17006632-f5077082-7eb9-4740-97cd-ab172af

Ni Tianxiang

Chiny

III Nagroda

17006632-4f5caa11-090d-4ac1-9270-b906349

Daphne Delicata

 Malta

17006632-c1d2254b-6c5b-4052-b2e2-bf8d795

Laetitia Noemi Hahn

 Miemcy

17006632-7689552b-8034-4b2d-b3e7-31d0c2f

Elizabeth Zhang

 USA

Inne Nagrody*

* nacisnij na link "inne nagrody"

Kategoria “Młodzi Artyści”

I Nagroda

17006632-3eefa3d4-bc61-4390-bd44-9fa6f5b

Chun Lam U

Hong Kong

II Nagroda

17006632-3df6b1e7-ec07-4c76-a341-bbb27a7

Rina Fujimoto

 Japonia

17006632-492c069b-ac5f-49aa-ada9-45ce72a

Tigran Mardanyan

Armenia

17006632-3a9029b9-9241-4fe9-92b9-66b592f

Maxine Park

 USA

III Nagroda

17006632-317615ef-ed40-43fc-b0df-c564dd3

Yihsuan Chao

 Tajwan

17006632-3fef78f4-0c9f-415e-975c-2d11e38

Solomon-Miles Donnelly

 Wielka Brytania

17006632-17945381-67e6-4e0b-91c0-651e3d9

Zhiqi Yuan

 Chiny

Inne Nagrody*

* nacisnij na link "inne nagrody"

Kategoria “Mistrzowie Fortepianu”

Grand Prix

KangtaeKim Photo.jpg

Kang Tae Kim

 Korea

I Prize

17006632-aa9e8148-7850-47cb-b1f8-f8c037b

Marie-Luise Bodendorff

 Niemcy

17006632-b38ab33d-9dae-4522-ad90-786075b

Baichao Lan

Chiny

17006632-ad7ea786-04af-42e4-8607-362a285

Mariia Narodytska

 Ukraina

II Prize

Martina Tabakova.JPG

Martina Tabakova

 Bułgaria

III Prize

17006632-a6d0cc96-40fc-4198-803f-719b82e

Sven Bauer

 Niemcy

17006632-f5bb2106-23ec-415d-804e-6e66da4

Aaron Kurz

 USA

Inne Nagrody*

* nacisnij na link "inne nagrody"

Nagrody dla nauczycieli:

Benjamin Loh

Shoko Kusuhara

Pham Quynh Trang

Yoon Sen Lee

Yuko Yoshida

Hironao Suzuki

Simon Bottomley

Masahi Katayama

Jasmine Lee Steadman

Tanya Schwartzman

Tomoko Miyairi

Akiko Kato

Rizzo Chung

Marina Pliassova

Yin Yin Huang

Sueanne Metz

Josephine Koh