VI Krystian Tkaczewski International Piano Competition
Busko-Zdrój
SPECIAL ONLINE EDITION

WYNIKI

Kategoria “Junior”

Grand Prix

LI KEXIN - Photo_edited.jpg

Kexin Li

Hong Kong

I Nagroda

17006632-7d9b0e39-354e-4cdc-82b7-447f1f22ba53-1-5+Photo+of+Ryusei.jpg

Ryusei Kobayashi

 USA/Japonia

IMG_3124.jpg

Evangeline Wang

USA

17006632-62b38a5e-6210-4935-a983-594616a2a4cd-1-photo_edited.jpg

Amin-Erdene Zorigtbaatar

 Mongolia

II Nagroda

17006632-411ac40b-b7ef-47d2-80f9-29616b55113e-1-IMG_2442_edited.jpg

Ayla Takeda Moreno

 USA/Japonia

17006632-af10e70c-5c39-44cd-9f85-01040b7b0732-1-081865BF-250C-47A3-82E6-F9EB02D84710.jpeg

Chanya Bayla Somboonvechakarn

 Tajlandia

17006632-3b0483b0-1836-40ec-9df0-b93975409245-1-MaxWangTian.Photo.jpg

Max Wang Tian

 Kanada

III Nagroda

17006632-5cd29414-6777-4100-9443-9fbb1e9d4ef7-1-IMG-20200926-WA0036_mh1601131932538_edited

Siobhan Rui Duo Ae

 Singapur

17006632-64ef4563-7a32-4d4a-8a38-aebb2e89a43d-1-inbound423206386623004047.jpg

Yi-Cheng Hung

Tajwan

17006632-c3c5b239-a5b4-499e-a4d2-b303f66d0cf8-1-Olivia.jpeg
17006632-5ed84aa8-3ea9-4632-9177-5732b7ea834f-0-Veerindhra+Songthaveephol.JPG

Olivia Lin

 Tajwan

Veerindhra Songthaveephol

Tajlandia

17006632-8019ed40-c3f5-46cb-875b-e68c270a8c58-1-DCF528BC-4025-4163-BBF4-F12A6323F862_1_201

Hannah Yap Qian Yi

Malezja

Inne Nagrody*

* nacisnij na link "inne nagrody"

Kategoria “Młode Talenty”

Grand Prix

17006632-cf5318bc-17b0-4e91-b3a8-1fc638d56cae-1-Liana_photo.jpg

Yi Ting Liana Cheng

Hong Kong

I Nagroda

17006632-97da4cc5-b9b3-429c-9e0c-d01d8949917f-1-20210214-IMG_1174_edited.jpg

Giulianna Chen

Kanada

17006632-d1a7b269-f403-42c9-b926-0b32c5b24d3c-1-2EA93891-2431-4FB5-87CB-7364CB9EF4BC_edite

Yu Ho Yip

Hong Kong

II Nagroda

17006632-fefa2588-a180-4850-8dbe-ae9ffeb17036-1-inbound6839155786335094955_edited.jpg

Chayapon Chanporn

 Tajlandia

17006632-b1190bdb-baa1-4e88-b37f-d7395ad65c2c-1-Andrew+photo.jpg

Andrew Sijie Li

Kanada

17006632-6e24420a-a1f8-411d-bc51-6dabaa2899cc-1-MARIA-LOUISA+VAN+STADEN_edited.jpg

Maria-Louisa van Staden

Rumunia

Celicia_pic_edited.jpg

Celicia Thendean

 USA/Indonezja

III Nagroda

17006632-7deaea5b-0257-48be-803e-86497b782572-1-inbound4216985893780035483_edited.jpg
17006632-fd177c83-a0d2-45c8-9118-cb357ebe385f-1-pic_Kenneth+Chen.jpg
17006632-62e10a61-9376-43a4-9410-89f89c36dc8c-1-Aleks+Gevorgyan.jpg
17006632-ec9732c8-79b1-4d78-bee1-7e52fc481551-1-Nandin+photo+2_edited.jpg
17006632-2bf571fb-9971-4b42-92ab-25609c25d3ac-1-Valerie+picture.jpg
17006632-33e952c7-d5ce-449a-840d-3152c75b0a8e-1-Junyao+Wang.jpg

Ka Po Chan

Hong Kong

Kenneth Chen

Kanada

Alex Gevorgyan

 Armenia

Nandin Otgonbayar

 Mongolia

Valerie Tam

Kanada

Junyao Wang

Chiny

Inne Nagrody*

* nacisnij na link "inne nagrody"

Kategoria “Młodzi Wirtuozi”

I Nagroda

Photo (5).jpg

Jason Cheng

Kanada

17006632-9a3f8556-4388-4119-81cd-01dd19e115b0-1-PHOTO-2021-08-29-19-01-53.jpg

Wu, Hiu Wah Ruby

Hong Kong

II Nagroda

17006632-11adf0f2-4fb5-4158-bf86-ca088a59bace-1-420EC570-031B-4705-9B53-B8F04C4AFA69.jpeg

Zhong An Feng

 Hong Kong

Kimiko mic picture_edited.jpg

Kimiko Darcy

USA

17006632-32787335-5f00-429f-8af8-366e1d83f60d-1-mmexport1629010203776.jpg

Hongjin Su

Chiny

17006632-0178eeb5-0627-4517-a3e7-4f278ecbcb21-1-Photo+-+Alyssa+Xu_edited.jpg

Alyssa Xu

USA

III Nagroda

17006632-fc3909d7-42a1-45b3-953d-5d984804f25e-1-CD80F178-4F1B-41C0-8D90-B41DE103ADF5.jpeg

Hiroto Ishimoto

Japonia

17006632-7516e12d-8118-49ef-bfb5-a67509021e3b-1-inbound973452772743145010_edited.jpg

Lavinia Lee

Indonezja

17006632-ea646899-858b-4695-b644-d2e09ae4e780-1-Portrait_Marissa_Liu.jpg

Marissa Liu

USA

Celicia_pic_edited.jpg

Celicia Thendean

 USA/Indonezja

17006632-130721e2-98bb-46c5-8142-a2a7b05ffd06-1-097+(3).jpg

Mayuko Ujiie

Japonia

Inne Nagrody*

* nacisnij na link "inne nagrody"

Kategoria “Młodzi Artyści”

I Nagroda

17006632-9e9faa2e-e2e2-444a-8b3c-7403f51fa651-1-CB1632E8-6C7E-400D-B98A-690C349F0D59.jpeg

Arthur Grigoryan

Armenia

17006632-a8f1e057-7cee-4cd5-a0d9-2b5692aca654-1-EDF53AE5-9A34-42C6-A896-B5413AA6AEAC.jpeg

Kisara Yonemitsu

Japonia

II Nagroda

17006632-f74fc258-c02d-42d4-8d35-46608fdfb879-1-IMG_3800_edited.jpg

Juri Handa

Japonia

17006632-5d87ce88-bb1f-471b-9da8-e489b18c736f-1-P8B_1431_edited.jpg

Simonas Miknius

 Litwa

III Nagroda

9b92549a-4ae2-4e48-870e-456237530f55.jpg

Johan Ferreira Perdigão

 Luksemburg/Portugalia

17006632-0fa2b16b-3814-4e99-b375-9e64872ae1ef-1-3E5868DD-C09F-49A7-9144-8E88A31C6C1C_edite

Keito Shinbayashi

Japonia

17006632-ae4f3ddd-a729-41d7-ae33-29efeccd8597-1-2A63BDD9-9952-4F87-A9AF-683DAC925916.jpeg

Rion Sueda

Japonia

Inne Nagrody*

* nacisnij na link "inne nagrody"

Kategoria “Mistrzowie Fortepianu”

I Nagroda

17006632-ee38016e-bfee-487a-aeba-beefe3813d74-1-Profile+Photo_Hoyel+Lee+v.+1.png

Hoyel Lee

Korea

17006632-db1cbd8c-29a2-4879-bc3d-99d7cfeca320-1-B51F4D26-89E1-4DC8-BC0C-275CF25E91EF_edite

Xizhu Liang

Chiny

II Nagroda

17006632-220a064f-ec5f-4db7-a855-3d9c83dc86cb-1-Kenichiro+Kojima_edited.jpg

Kenichiro Kojima

Japonia

17006632-0b815763-25a0-480f-a1ce-16049c23d50f-1-Xie,+Jingquan+copy_edited.jpg

Jingquan Xie

Chiny

III Nagroda

received_622354965439210.jpeg

Solomon-Miles Donnelly

Wielka Brytania

ACBFF8C1-72D2-418E-84EC-9A7FCEEF4E2E_edited.jpg

Maria Tretyakova

Rosja

Inne Nagrody*

* nacisnij na link "inne nagrody"

Nagrody na Nauczycieli:

Armen Babakhanian

Rizzo Chung

Michael Berkovsky

Kimberly Chen Afanasova

Kanji Kozuta

Saya Sangidorj